Czas to pieniądz, szczególnie dla prawdziwego człowieka XXI. wieku. Nie da się ukryć, że jedną z najbardziej elektryzujących informacji odnośnie nowych smartfonów jest szybkość ich ładowania. 120 W to dla niektórych konieczność, jednak nie wszędzie takie moce da się uzyskać, szczególnie jeśli mówimy o bezprzewodowym ładowaniu magnetycznym. Ekosystem MagDart ma to jednak zmienić.

Najszybsza magnetyczna ładowarka na świecie – czy tak wygląda przyszłość?

Głównym elementem ekosystemu realme MagDart jest ładowarka bezprzewodowa w kształcie prostopadłościanu. Ma ona zaoferować moc aż 50 W, co pozwoli na naładowanie smartfona w mniej niż godzinę, przy założeniu że jego pojemność akumulatora to około 4500 mAh. Czyni to MagDarta najszybszą ładowarką magnetyczną na świecie!

Urządzenie wyposażono w aktywny system chłodzenia, a także dodatkowy obieg powietrza dla cewki magnetycznej. Cała konstrukcja została przemyślana tak, by zapewnić jak największe bezpieczeństwo. Z tego powodu oddzielona została płyta główna.

Wybierasz się w podróż – wybierz MagDart Powerbank

Bank energii stał się nieodzownym elementem dłuższych wycieczek na łono natury. W ekosystemie realme MagDart znalazło się miejsce również dla takiego urządzenia. Na ten moment nie znamy jego pojemności, jednak wiemy, że będzie wyglądać obłędnie. Do wykończenia użyto wegańskiej skóry oraz aluminium.

W podróży przydaje się też mocna redukcja ilości bagażu. Jeśli zatem nie chcesz brać bądź co bądź sporej ładowarki 50W, może wystarczyć ci MagDart 15W. To kompaktowe rozwiązanie w kształcie okręgu ma zaledwie 3,9 mm grubości.

Magnetyczne szaleństwo realme

Wykorzystanie technologii magnetycznej przydaje się nie tylko w przypadku ładowania. realme idąc za ciosem pokazało też kilka ciekawych akcesoriów. Jednym z nich jest lampa zewnętrzna. Pomoże ona w zrobieniu ciekawego, dobrze doświetlonego zdjęcia.

MagSafe Wallet to z kolei akcesorium, które pozwoli mieć zarówno smartfona, jak i najważniejsze karty płatnicze w jednym miejscu. Co więcej, „portfel” wyposażony został w podpórkę, która pozwoli na wygodne korzystanie ze smartfona.