Według nowego raportu SamMobile, Samsung planuje dołączać bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds Pro (następczynie Galaxy Buds Live) do wszystkich flagowców z serii Galaxy S21 z przedsprzedaży.

Modele z rodziny Galaxy S21 oficjalnie mają być zaprezentowane w połowie stycznia 2021 roku (Samsung na razie nie potwierdził terminu). W tym samym miesiącu mają również trafić do sprzedaży. Na premierze Samsunga Galaxy S21 zostaną zaprezentowane nowe słuchawki bezprzewodowe.

Galaxy S21 z bezprzewodowym modelem słuchawek Galaxy Buds Pro

Całkiem niedawno pojawiła się informacja, że Samsung, idąc w ślady Apple, chce usunąć z zestawów ładowarki (niepotwierdzona informacja). Jednak Koreańczycy, aby się nie narazić na krytykę posiadaczy flagowców, postanowili dorzucić do zestawu sprzedażowego słuchawki bezprzewodowe.

Dotąd wszystkie telefony z linii Galaxy S były sprzedawane w zestawie z przyzwoitej jakości słuchawkami AKG. Według doniesień koreańskiego dziennika, w zestawie do smartfonów z serii Galaxy S 21 nie zobaczymy już słuchawek z logo AKG. Samsung zastąpi je modelem bezprzewodowym. Ma to być model Galaxy Buds Pro (w sieci krąży nazwa Galaxy Buds Beyond), a ich wartość oceniana jest nawet na 150 dolarów.

Słuchawki Galaxy Buds Pro (Galaxy Buds 2) 27 listopada bieżącego roku otrzymały certyfikat w Indonezji. Ich oryginalna nazwa brzmi SM-R190. Jak wynika z dokumentów, wyposażone są w akumulator o pojemności 472 mAh. Galaxy Buds 2/Pro wyglądem będą przypominać starsze modele Galaxy Buds (ich kształt już nie będzie przypominać fasoli). Będą wyposażone w tryb ANC (aktywnej redukcji hałasu z otoczenia) i ulepszony tryb ambient (przepuszcza do użytkownika dźwięki z otoczenia za pośrednictwem systemu mikrofonów).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *